WEBINAR

Chroń swoją markę – jak dbać o znaki towarowe

Plan wydarzenia

Prowadzisz firmę? Masz sklep internetowy? Tworzysz rękodzieło? Masz markę lub logo na którego rozpoznawalność ciężko pracujesz? Ten webinar jest dla Ciebie! W kilkadziesiąt minut przedstawimy Ci najważniejsze zagadnienia dotyczące ochrony Twojej marki przed nieuczciwą konkurencją. Powiemy dlaczego warto rejestrować znaki towarowe oraz co konkurencja może zrobić z Twoim logo.

W webinarze poruszymy następujące tematy:

  1. Marka, logo, znak towarowy – o co chodzi?
  2. Co daje rejestracja znaku towarowego?
  3. Dlaczego nie zawsze mogę dodać ® do mojego loga?
  4. Co może zrobić konkurencja z moją marką?
  5. Kiedy mogę użyć cudzego loga?
  6. Jak uzyskać dotację z UE na ochronę marki?

Udostępnij:

Zarejestruj się bezpłatnie

Prezenterzy

Tomasz Klecor Legal Geek (1)

Tomasz Klecor

Partner, prawnik. Odpowiada za FinTech & Startup

Tomasz jest ekspertem z zakresu regulacji usług płatniczych. Obsługą prawną podmiotów gospodarczych zajmuje się od dekady. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw instytucji finansowych przed Komisją Nadzoru Finansowego oraz NBP, a także brytyjskim FCA i niemieckim BaFin, w tym w zakończonych sukcesem postępowaniach licencyjnych. Obsługiwał spółki zarówno z Unii Europejskiej jak i USA, doradzał przy transakcjach typu M&A oraz Venture Capital. Specjalizuje się również w zagadnieniach związanych z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy i bezpieczeństwem transakcji finansowych.

Jest autorem licznych publikacji dotyczących prawnych aspektów świadczenia usług płatniczych, w tym pieniądza elektronicznego oraz Bitcoina. Autor w serwisie LEX dla Banków, prowadzonym przez Wolters Kluwer. Nauczyciel akademicki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego (Zakład Informatyki Prawniczej), gdzie pracuje nad doktoratem z zakresu wykorzystania sztucznej inteligencji w obszarach prawnych. Był również wykładowcą m.in. w Wyższej Szkole Bankowej. Do 2016 roku był Zastępcą Dyrektora Działu Prawnego w Blue Media S.A. Od 2016 roku jest Partnerem w Legal Geeku, gdzie kieruje obsługą podmiotów FinTech.

Tomasz jest miłośnikiem innowacji i motoryzacji, właścicielem własnoręcznie odrestaurowywanego oldtimera.